2019/NESPRESSO

Zobrazeno: 640

 

nespresso1

 

Nespresso není jen synonymem skvělé chuti a požitku z kávy, kterou si můžete dopřát i v pohodlí domova. Zakládáme si především na prvotřídní kvalitě namletých zrn, kterou lze zachovat systémem hliníkových kapslí, kde využíváme vlastností právě tohoto materiálu k uchování chuti a vůně kávy po dlouhou dobu.

V souvislosti s použitým materiálem pro výrobu kapslí se však staráme i o to, co se s ním stane po přípravě vašeho ranního šálku. Použité kávové kapsle můžete odevzdat ve všech Nespresso Boutiques, případně je předat kurýrovi, který vám přiveze kapsle nové. Za pomoci našich partnerů kapsle lokálně recyklujeme - separujeme kávovou sedlinu, která je následně kompostována a slisovaný hliník směřuje k dalšímu využití, např. do automobilového průmyslu.

Abychom další cestu hliníku přiblížili veřejnosti a podpořili zájem o recyklaci, spojili jsme se v loňském roce např. s designérem Michalem Froňkem, který navrhl novou podobu kultovního nožíku Rybička. Ten byl následně v limitované edici vyroben právě z Nespresso kávových kapslí. Celý výtěžek z prodeje byl věnován Nadaci Terezy Maxové dětem a Nespresso tak svým projektem pomohlo hned dvakrát.

 

 

 

nespresso2

nespresso3

 

Kontakty 

Nespresso banner maly

Adresa:

Nespresso Club
Mezi Vodami 31
143 00 PRAHA 4

Tel. :  800 26 33 33
Web : www.nespresso.com
02 mapa provozovny

 

 

 

 

 

Napsat recenzi...

Recenze

  • Bez recenze