Café Supreme, Malenovice/2018

Zobrazeno: 477

O kavárně

Rodinná kavárna v Malenovicích používá kávová zrna 100% arabiky v Bio kvalitě z horských oblastí Brazílie a Střední Ameriky. 

S pečlivostí a láskou pro vás průběžně připravujeme vlastní dorty, poháry a dezerty.Zmrzlilna má u nás nejvyšší kvalitu, protože je vyráběna dle odzkoušené italské řemeslné tradice. Pro nastávající a kojící maminky nebo pro vyznavače zdravého životního stylu nabízíme cereální “kávové” speciality. Cereální Cappucchino, Cereální Frappé nebo Cereální Latte Macchiato neobsahují žádný kofein a mají podmanivou chuť. Jsou vyrobené z ječmene, čekanky, žita a mléčné pěny. Nemůžete nebo nechce pít mléko, nevadí, jsme na to připraveni. Vyrobíme vám jakoukoliv kávovou specialitu z bezlaktózového, kokosového nebo sojového mléka.

Během Kávafestu se můžete těšit mj. na aktuálně nejsilnější kávu světa Cannonball Maximum Charge. Při konzumaci této 100% robusty z plantáží Rwandy je třeba být obezřetný. Výrobce nedoporučuje vypít více jak 2 šálky denně – u lidí citlivých na kofein ještě méně.

 

Kontakty 
Adresa: Zahradní 1297 
76302 Zlín-Malenovice
Tel. :  +420 603 532 552
Web : www.cafesupreme.cz 
02 mapa provozovny

 

Napsat recenzi...

Recenze

  • Bez recenze